Search
  • iheartsupermarket

נעים להכיר- נועה לוי מ- ABRAMEY

נא הכירו את נועה לוי, המעצבת כבר 10 שנים למותג שלה ABRAMEY גרה ויוצרת ביפו, מאוהבת בקסם של העיר ושואבת ממנה השראה בכל פינה. נשואה לחבר הכי טוב שלי + 2 ילדים קופיפים שובבים + 3 חתולים + חולמת על כלב.

בגיל 10, אימה הסטייליסטית נתנה לה טיפ גאוני: "כשאת מתלבשת בבוקר אף פעם אל תסתכלי במראה לפני שנעלת נעליים. הנעליים הן אלו שיכתיבו את כל ההופעה שלך".

אז התחיל הרומן שלה עם נעליים.שגרת העבודה שלי: הבית שלי, הסטודיו שלי ובית המלאכה שלי נמצאים כולם במרחק 10 דקות אחד מהשני, וזה לא במקרה :)

אברמיי הוא חלק בלתי נפרד מחיי, והקירבה למקום בו היצירה מתרחשת חשוב לי. לא פעם אני אוספת את הילדים מהגן ואנחנו קופצים לבית המלאכה לבקר את נאסר, היצרן שלי, המכונה בפיהם דוד נאסר. וגם נאסר מצא את עצמו בלא מעט גינות שעשועים בשכונה, מביא לי למדוד דגם חדש תוך כדי דחיפת נדנדה.

כל בוקר אני פותחת בסטודיו. פוגשת לקוחות, אורזת משלוחים, מנהלת את האתר, מארגנת את הסטודיו, ומטפלת במיליון מנהלות מול המחשב. בין לבין אני בהתרוצצויות - קופצת לבית המלאכה לפקח על הייצור, למפעל הסוליות, לספקי העורות, ליצרן הרוכסנים וכו'. כולם נמצאים באזור יפו, והסיבה העיקרית שאני עדיין רוכבת על אופנוע היא כדי שאוכל להתנייד בקלות ביניהם.


דגם סיאנה , 920 ש"ח ביריד שופוני אונליין במקום 1150 ש"חהעסק שלי והקורונה: הסגר הראשון תפס אותי רגע אחרי שהקולקציה החדשה לקיץ הגיעה, מבלי אפשרות להשיק אותה בסטודיו או בשופוני. אני אוהבת לפגוש את הלקוחות, לעזור להן למצוא את הנעל שתהיה הכי מחמיאה ונוחה. נעליים זה לא פעם עניין של התאהבות, איך אפשר להתאהב בלי להיפגש??

מהר מאוד הבנתי שאני לא יכולה להתעכב על מה שהייתי רוצה שיהיה ואין, אלא לעשות את הכי טוב שאפשר במצב החדש. הבנתי שאונליין זו האופציה היחידה כרגע. למזלי היה לי כבר אתר מושקע שעבד לפני כן. אז הכנסתי שיפורים לאתר כדי שתהיה חווית משתמש הכי קלה ונעימה, והרחבתי את שירות המשלוחים בחינם עד הבית שתמיד הצעתי, גם להחלפות והחזרות. עיקר האתגר שלי היה איך אני שומרת על קשר אישי עם הלקוחות כשאנחנו לא נפגשות. עשיתי פולו-מי מהטלפון בסטודיו לנייד שלי כדי שאהיה זמינה לשאלות בכל שעה, ולא רק באופן מקוון. בהתחלה היה לי לא נעים כשלקוחה התקשרה ואני בבית עם שני הזאטוטים שלי, אבל לשמחתי הרבה הלקוחות לגמרי קבלו את זה בהבנה גם אם באמצע השיחה הייתי צריכה רגע למצוא את ראש הלגו של איש הנינג'ה.


דגם ויולה, 920 ש"ח ביריד שופוני אונליים במקום 1150 ש"ח


קולקצית הסתיו שלי: כל נעל נעשתה בעבודת יד אחת אחת בבית המלאכה שלי ביפו. הקולקציה מורכבת מנעליים ומגפונים בצבעוניות מונוכרומטית אורבאנית, מעורות סופר רכים שמלטפים את הרגל, בגזרות אסימטריות מינימליסטיות שמחמיאות לקרסול, וכמובן עם דגש רב על נוחות ועקבים עם בסיס רחב ונח בחיתוכים גיאומטריים שונים, כדי שיהיה אפשר להתרוצץ איתן מבוקר עד לילה בלי להתפשר על סטייל.


גזרות א- סימטריות שמחמיאות לקרסול, 920 ש"ח בשופוני אונליין במקום 1120 ש"ח


טיפ  הרגעות לתקופה המוזרה הזו הדברים הקטנים - להציץ על השקיעה מהמרפסת, לרקוד לשיר שאת אוהבת בחדר המדרגות. כל אחת והקיק שלה :)


720 ש"ח ביריד שופוני אונליין במקום 940 ש"ח


סדרה אסקפיסטית לימים אלו אוזרק. הנוף שם שונה, הדמויות שם שונות, היא חכמה ומצחיקה ומותחת ומרגשת בו זמנית. ויש לה שלוש עונות. מה עוד צריך?


בתקופה הזו – יין או ג'וינט? בתקופה הזו הפינוק שלי לא היה יין ולא היה ג'וינט, זה היה פנקייק כוסמין עם פצפוצי שוקולד אחרי שהילדים נרדמים.

והכי מזל, שהים הוא במסגרת ה500 מטר מהבית שלי! אין כמו הליכה לים, גם אם זה בשבע בבוקר, כדי למלא מחדש מצברים.תודה לנועה שבכל שופוני כיף להיפגש איתה מחדש, גם אם הפעם אנחנו מתחבקות וירטואלית.
606 views0 comments