נעים להכיר- יל זהבי מ- EUNOIA

 

נעים להכיר: יעל זהבי, בת 28, המעצבת כבר 4 שנים תחת המותג של Eunoia,  תל אביבית מבטן ולידה, גרה בעיר עם הבן זוג. 

יעל 1.jpeg
 
ליילה אדום מחיר מלא 870 מחיר שופוני 690

שגרת העבודה שלי:

לפני כל קולקציה אני חושבת איזה נעליים חסרות לי העונה, מתיישבת מול דף ריק ופשוט מתחילה לצייר. אני הולכת למפעלי העורות מחפשת השראות, מסתכלת על החומרים והצבעים. אחריי שאני מגבשת את הרעיונות אני הולכת לבית מלאכה ומתחילים לעבוד על דוגמאות. בסוף בוחרים מה לייצר מתוך כל הדוגמאות, חושבים על מה הכי נוח, מה הכי יפה, מה לדעתי הכי יעבוד ויוכל להיות הבסט סלר של העונה (לפעמים יש מלא הפתעות) ובסוף, מתחילים לייצר. כשהייצור נמצא כל כך קרוב הביתה זה נותן לי להיות ממש חלק מהייצור עצמו, בקרת איכות אישית שלי לכל נעל ונעל וגם לפעמים אני עושה חלק מהדברים ונכנסת לפס הייצור (אחד הדברים האהובים עליי!!) וכמובן הרגע הכי מרגש זה לראות את כל מה שעבדת עליו תקופה כל כך ארוכה מקבל צורה וחיים.

 

העסק שלי והקורונה:

הקורונה תפסה אותי ברגע מאוד מטלטל  - רגע לפני הייצור של הקיץ (סגר א'). הייצור כמובן נעצר והחלטתי לצמצם את הקולקציה לפחות בחצי. 
במרץ השנה ממש בתחילת הקורונה סגרתי את החנות שלי בדיזנגוף, והחזרתי את כל הנעליים, התיקים והציוד לסטודיו בבית הוריי, מה שהתגלה כצעד חכם שאני הכי מרוצה ממנו. חזרתי לעשות פופ-אפים כמו בתחילת הדרך, האונליין קפץ בכמה רמות ובעיקר מסתכלת על הצדדים הטובים, הלקוחות ריגשו אותי בטירוף עם כמות ההזמנות, ההודעות והמילים החמות.

 
רוז ורוד עתיק מחיר מלא 950 מחיר שופוני 7

קנייה באונליין:

אני רואה שהעתיד לגמרי לוקח אותנו לכיוון האונליין -  לצד שועלות אונליין ותיקות, גם לקוחות שבחיים לא היו מזמינות באינטרנט מבינות שאם הן רוצות להתחדש אין להן כל כך ברירה ואונליין זו התשובה. היום כמעט בכל אתרי האונליין יש שירות לקוחות מצוין שעונים מהר ושירות משלוחים החזרות והחלפות מהיר וקל כך שאין ממה לחשוש יותר. כמובן שברגע שהכל ייפתח, לא נוכל לוותר על הפגישות האישיות עם הלקוחות ויהיו מכירות פרונטליות כמו היריד שופוני, פופאפים, ופגישות בסטודיו. ואולי יום אחד נפתח שוב חנות - אבל במיקום אינטימי יותר.

 

וולט או בישולים ביתיים:

בתחילת תקופת הקורונה חייתי על וולט, בערך כל יומיים הייתי מזמינה ממסעדה תאילנדית אחרת עד שכבר נמאס לי מעצמי ולמדתי לבשל כמה דברים אבל בעיקר אמרתי לבן זוג שיכין דגים ואני אמזוג יין ומלא!!!

 
איימי שחור מחיר מלא 850 מחיר שופוני 680

המקום האולטימטיבי לברוח אליו בימים אלו:

קורונה או לא, קיץ או חורף ,המקום הכי טוב לברוח אליו תמיד מבחינתי, הוא הים.